قیمت تیرچه

قیمت تیرچه
تاریخ آخرین بروزرسانی : 2 سال پیش
نام نوع سایز محل بارگیری تولید کننده قیمت عملیات بیشتر
قیمت تیرچه کرومیت ۷ متری ، قیمت تیرچه بلوک فلزی ۷ متری قیمت تیرچه 7 متری تهران کرومیت 22,500 تومان
قیمت تیرچه کرومیت ۶ متری ، قیمت تیرچه بلوک فلزی ۶ متری قیمت تیرچه 6 متری تهران کرومیت 22,500 تومان
قیمت تیرچه کرومیت ۵ متری ، قیمت تیرچه بلوک فلزی ۵ متری قیمت تیرچه 5 متری تهران کرومیت 22,500 تومان
قیمت تیرچه کرومیت ، قیمت تیرچه کرومیت ۴ متری قیمت تیرچه 4 متری تهران کرومیت 29,000 تومان
قیمت تیرچه کرومیت ۳ متری ، قیمت تیرچه بلوک فلزی ۳ متری قیمت تیرچه 3 متری تهران کرومیت 26,500 تومان
قیمت تیرچه بتنی ۷ متری ، قیمت تیرچه بلوک ۷ متری قیمت تیرچه 7 متری تهران بتنی 210,000 تومان
قیمت تیرچه بتنی ۶ متری، قیمت تیرچه بلوک ۶ متری قیمت تیرچه 6 متری تهران بتنی 118,600 تومان
قیمت تیرچه بتنی ۵ متری ، قیمت تیرچه ۵ متری قیمت تیرچه 5 متری تهران بتنی 81,000 تومان
قیمت تیرچه بتنی ۴ متری ، قیمت تیرچه بلوک ۴ متری قیمت تیرچه 4 متری تهران بتنی 81,000 تومان
قیمت تیرچه بتنی ۳ متری ، قیمت تیرچه بلوک ۳ متری قیمت تیرچه 3 متری تهران بتنی 61,300 تومان

تیرچه بلوک

تیرچه ها یکی از اساسی ترین مصالح ساختمان سازی پر مصرف در تولید سقف میباشد که با ترکیب یونولیت سقفی یا بلوک میتواند در نهایت استحکام بالایی به سقف ببخشد. تیرچه بلوک در واقع نام و اصطلاح قدیمی تیرچه میباشد که با بلوک های بین تیرچه ترکیب شده و بعد از بتن ریزی سقف ایجاد شده و در نهایت این مرحله به اتمام میرسد. اما امروزه بجای استفاده از بلوک در تیرچه ها از یونولیت سقفی استفاده میشود که دلیل استفاده آن پایین آمدن وزن سقف میباشد که بجای آن از یونولیت های سقفی که وزن کمتری دارند استفاده میشود. چرا که استانداردهای سقف سازی هرروز تغییر می کند و الان از یونولیت استفاده میشود که از دیگر دلایل استفاده از یونولیت های سقفی خاصیت دیرسوزی و کند سوزی است که برای جلوگیری از آتش سوزی ها مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع تیرچه بلوک

تیرچه های مورد استفاده در ساختمان سازی به دو دسته مهم تیرچه کرومیت (فلزی) ، تیرچه بتنی و تیرچه پیش تنیده تقسیم میشود ، چرا که ممکن است دلیل استفاده از هر نوع از تیرچه بسته به مکان و نوع سازه تغییر نماید.

قیمت تیرچه بلوک قیمت تیرچه بلوک

تیرچه بتنی

تیرچه بتنی به نوعی از تیرچه ها گفته میشود که از دو بخش ، میلگرد و بتن تشکیل شده است ، یعنی برای استحکام تیرچه از بتن و برای اینکه در برابر زلزله و تکان ها در امان باشد از میلگرد و آهن استفاده میشود.

اجزای تیرچه بتنی

این نوع از تیرچه از چند بخش اصلی و مهم تشکیل شده است که در این بخش به ترتیب از بالا به پایین به تشریح این چند بخش میپردازیم.

میلگرد بالایی تیرچه بتنی :

یکی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده تیرچه بتنی میلگرد بالایی میباشد که یجورایی نقطه سقل و نگه دارنده تیرچه میباشد که بعد از جوش داده شدن میلگرد های زیگزال به میلگرد بالایی از یک طرف و از طرف دیگر به میلگرد های پایینی و در نهایت در بتن قرار گرفته میشود.

زیگزال تیرچه :

این بخش از تیرچه وظیفه اتصال بخش بالایی تیرچه (میلگردهای بالایی) و بخش پایینی (میلگرد های پایینی) را دارد.

بتن تیرچه :

در بتن تیرچه ، میلگرد های پایینی قرار دارد که وظیفه نگهداری تیرچه را دارد.

میلگرد پایینی تیرچه :

میلگرد های پایینی که وظیفه اتصال بخش زیگزال ، میلگرد بالایی ، بتن و میلگرد پایینی را دارد.

میلگرد تقویت :

در صورتی که نیاز باشد تیرچه از دوام و استحکام بیشتری برخوردار باشد از یک میلگرد تحت عنوان میلگرد تقویت در تیرچه مورد استفاده قرار میگیرد که جای آن بین دو میلگرد پایینی و درون بتن میباشد.

قیمت تیرچه

تیرچه انواع مختلفی دارد که مهمترین آنها بتنی و فلزی هستند و هر کدام اندازه‌های مختلفی دارند که هر کدام قیمت جداگانه‌ای دارند. همچنین شما میتوانید تیرچه را با دلخواه خود و با میلگرد مورد نظر خود سفارش دهید تا همان تیرچه را برای شما بسازند پس نمی‌توان قیمت مشخصی برای آن در نظر گرفت. با در نظر گرفتن میلگرد و یا ورق برای تیرچه مورد نظر خود، قیمت آن را از کارشناسان ما در شرکت نوین سرمایه آرکا جویا شوید. به این ترتیب هر کدام از آنها با توجه به نوع میلگرد آن، قیمت متفاوتی دارند. برای اطلاع دقیق از قیمت تیرچه بلوک، با کارشناسان شرکت فولاد نوین آرکا تماس حاصل نمایید و با توجه به سفارش مورد نظر خود، قیمت آن را جویا شوید. تیرچه قیمت دقیقی ندارد.

قیمت تیرچه بتنی

قیمت تیرچه بلوک یا قیمت تیرچه بتنی به عواملی همچون قیمت روز میلگرد و تا حدی به قیمت بتن بستگی دارد ، که برای استعلام از قیمت تیرچه بتنی بصورت روزانه میتوانید به صفحه قیمت تیرچه بتنی مراجعه نمایید و یا اینکه با شماره های ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید.

تیرچه کرومیت

تیرچه کرومیت

تیرچه کرومیت (فلزی) :

تیرچه کرومیت یا تیرچه تمام فلزی به نوعی از تیرچه ها میگویند از در مقایسه با تیرچه بتنی تماما از فلز تشکیل شده است و از میلگرد ، ورق سیاه و نبشی تشکیل شده است.

اجزای تیرچه کرومیت :

تیرچه کرومیت از چند بخش تشکیل شده که در این بخش قصد تشریح این بخش ها را داریم :

نبشی تیرچه کرومیت :

در تیرچه کرومیت در مقایسه با تیرچه بتنی در قسمت بالایی و بجای میلگرد بالایی از نبشی که بسته به اندازه تیرچه از انواع مختلف نبشی استفاده میشود ، که میلگرد های زیگزال به نبشی جوش داده میشود.

زیگزال تیرچه کرومیت :

تعریف این بخش در بخش تیرچه بتنی داده شده است ، اما به صورت مختصر باید گفت که این بخش به شکل های عدد 7 و 8 فارسی به ورق و قسمت پایینی تیرچه متصل و در قسمت پشتی زیگزال یک ورق سیاه دیگر به زیگزال جوش داده خواهد شد.

ورق سیاه تیرچه کرومیت :

ضخامت ورق سیاه به کار رفته در تیرچه کرومیت بسته به اندازه و متراژ تیرچه بستگی دارد ، که میتوان از ورق سیاه 1 میل تا 10 میل مورد استفاده قرار گیرد. این ورق سیاه که به زیگزال جوش داده میشود و یک ورق بصورت افق به ورق سیاه تحتانی جوش داده میشود که از یک قسمت به زیگزال جوش داده میشود.

قیمت تیرچه کرومیت :

قیمت تیرچه کرومیت به عوامل ذکر شده بستگی دارد ، یعنی تیرچه کرومیت را میتوان با نبشی های مختلف ، میلگرد های مختلف و در نهایت ورق سیاه های مختلف تولید کرد که مهمترین عامل در تعیین نوع آن متراژ تیرچه کرومیت میباشد.

تیرچه پیش تنیده :

تیرچه پیش تنیده یکی دیگر از انواع تیرچه ها میباشد که از نظر اقتصادی و مصرف منابع در رتبه بالاتری نسبت به تیرچه بتنی و تیرچه کرومیت (فلزی) دارد ، تیرچه پیش تنیده بیشتر برای پروژه ها و مکان هایی که نیاز است از متراژ بالای تیرچه استفاده شود که مهمترین مزایا این نوع  از تیرچه میتوان به پایین آمدن هزینه های تولید تیرچه میباشد.

قیمت تیرچه بلوک :

در یک نگاه کلی قیمت تیرچه بلوک به قیمت روز آهن و قیمت بتن بستگی دارد ، حال این آهن می‌تواند به صورت میلگرد ، نبشی و ورق سیاه تعریف شود. فولاد نوین آرکا یکی از مهمترین و بزرگترین منابع برای تولید تیرچه و معرفی بهترین پیشنهاد ها به خریداران محترم میباشد که برای خرید و اطلاع از قیمت روز تیرچه بلوک میتوانید به سایت و صفحه قیمت تیرچه بتنی ، قیمت تیرچه کرومیت و قیمت تیرچه پیش تنیده مراجعه نمایید و یا اینکه با شماره های ذکر شده در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.