قیمت ورق قطعات

قیمت ورق قطعات
تاریخ آخرین بروزرسانی : 1 ماه پیش
نام نوع سایز محل بارگیری تولید کننده قیمت عملیات بیشتر
ورق ۳۵ میل قطعات ، قیمت ورق ۳۵ میل قیمت ورق سیاه,(قیمت ورق آهن) 35 تهران قطعات 36,500 تومان
ورق ۳۰ میل قطعات ، قیمت ورق سیاه ۳۰ میل قطعات قیمت ورق سیاه,(قیمت ورق آهن) 30 تهران قطعات 37,000 تومان
ورق ۲۵ میل قطعات ، قیمت ورق سیاه ۲۵ میل قطعات قیمت ورق سیاه,(قیمت ورق آهن) 25 تهران قطعات 36,600 تومان
قیمت ورق ۲۰ میل ، قیمت ورق سیاه ۲۰ میل قطعات قیمت ورق سیاه,(قیمت ورق آهن) 20 تهران قطعات 36,500 تومان
ورق ۱۵ میل قطعات ، قیمت ورق سیاه ۱۵ میل کارخانه قطعات قیمت ورق سیاه,(قیمت ورق آهن) 15 تهران قطعات 36,500 تومان
ورق ۱۲ میل قطعات ، قیمت ورق سیاه ۱۲ میل فولاد قطعات قیمت ورق سیاه,(قیمت ورق آهن) 12 تهران قطعات 36,500 تومان
ورق ۱۰ میل قطعات ، قیمت ورق ۱۰ میل قطعات قیمت ورق سیاه,(قیمت ورق آهن) 10 تهران قطعات 36,200 تومان
قیمت ورق ۸ میل قطعات ، قیمت ورق سیاه ۸ میل در کارخانه تولید قطعات فولادی قیمت ورق سیاه,(قیمت ورق آهن) 8 تهران قطعات 37,000 تومان

ورق قطعات

کارخانه قطعات در سال 1347 در جاده قدیم کرج شروع به فعالیت کرد و چندین محصول را تولید می‌کرد. این کارخانه در سال 1355 اقدام به تولید ورق فولادی نمود.

کارخانه قطعات در حال حاظر یکی از مجهزترین کارخانه‌های تولید فولاد و ورق سیاه در کشور است که توانسته محصولات خود را به شرکتهای مهندسی ایرانی و بین‌المللی در داخل و خارج کشور صادر کند.

ورق سیاه قطعات

یکی از محصولات پرفروش کارخانه قطعات، ورق سیاه است که با نام ورق قطعات نیز آن را می‌شناسند و مشتریان زیادی خواهان استفاده از ورق سیاه این کارخانه هستند. کارخانه قطعات، ورق سیاه را در چندین ضخامت و ابعاد تولید میکند که در ادامه در مورد آنها بیشتر توضیح می‌دهیم.

مراحل تولید ورق سیاه مشهد

کارخانه‌های تولید فولاد ابتدا سنگ آهن را به شمش­های آهن تبدیل می‌کنند و این شمش­ها را آماده تولید ورق سیاه می‌کنند. شمش­هاش فولادی را داخل کوره می‌اندازند و تحت فشار و دمای 1000 درجه سانتیگراد ذوب می‌کنند(دما و حرارت بالا یک فاکتور بسیار مهم در تولید ورق سیاه است که دمای کوره باید بالاتر از نقطه تبلور مجدد فولاد باشد).

پس از آن برای ابعاد ورق آهن، مواد مذاب را از زیر غلطک­های مخصوص رد می‌کنند تا سایز و ضخامت آن به ابعاد مورد نظر برسد.

پس از طی این مراحل، مجددا این ورق آهن‌ها تحت گرمای بالا قرار می‌گیرند تا پستی و بلندی‌های آن رفع شود و به صورت کلاف پیچ فراروی میشود.

در نهایت ورق سیاه به طول 6 و 12 متری به کارخانه‌های صنایع و تولیدی ارسال می‌گردد.

ابعاد ورق سیاه قطعات

کارخانه قطعات ورق سیاه را با 4 سایز ضخامت 8 میل، 10 میل، 12 میل و 15 میل تولید میکند که هر کدام از این ضخامتها، خود ابعاد مختلفی دارند.

قیمت ورق قطعات

ورق سیاه قطعات یا ورق آهن قطعات در چندین سایز تولید میشود و هر کدام از آنها قیمت خود را دارند و قیمتها بر اساس کیلو و وزن محاسبه میشوند.

شرکت سرمایه نوین آرکا به طور مستقیم اقدام به فروش محصولات قطعات میکند و برخلاف تصور همه قیمتها بر اساس قیمت درب کارخانه است و هزینه اضافی از مشتریان نمی‌گیرد فقط باتوجه به محصولات کارخانه را به فروش می‌رساند، سود خود را از این کارخانه دریافت میکند.

شما عزیزان میتوانید برای استعلام قیمت ورق سیاه قطعات و محصولات دیگر مانند قیمت تیرآهن، قیمت نبشی، قیمت سرورق، و … با همکاران ما در تماس باشید.