قیمت نبشی

قیمت نبشی
تاریخ آخرین بروزرسانی : 2 سال پیش
نام نوع سایز محل بارگیری تولید کننده قیمت عملیات بیشتر
قیمت نبشی ۸ ، قیمت نبشی ۸۰*۸۰ ، نبشی ۸ ناب تبریز قیمت نبشی 80*80 تهران ناب تبریز 17,100 تومان
قیمت نبشی ۷۰*۷۰ ضخامت ۷ ناب تبریز ، (نبشی ۷۰*۷۰*۷) قیمت نبشی 70*70 تهران ناب تبریز 17,700 تومان
قیمت نبشی ۶۰*۶۰ ضخامت ۵ ناب تبریز ، (نبشی ۶۰*۶۰*۵) قیمت نبشی 60*60 تهران ناب تبریز 17,500 تومان
قیمت نبشی ۵ ناب تبریز ، قیمت نبشی ۵۰*۵۰*۵ تبریز قیمت نبشی 50*50 تهران ناب تبریز 20,050 تومان
قیمت نبشی ۶۰*۶۰ ضخامت ۴ ناب تبریز ، (نبشی ۶۰*۶۰*۴) قیمت نبشی 60*60 تهران ناب تبریز 22,000 تومان
قیمت نبشی ۵۰*۵۰ ضخامت ۴ ناب تبریز، (نبشی ۵۰*۵۰*۴) قیمت نبشی 50*50 تهران ناب تبریز 17,800 تومان
قیمت نبشی ۴۰*۴۰ ضخامت ۴ ناب تبریز، (نبشی ۴۰*۴۰*۴) قیمت نبشی 40*40 تهران ناب تبریز 17,500 تومان
قیمت نبشی ۶۰*۶۰ ضخامت ۳ ناب تبریز، (نبشی ۶۰*۶۰*۳) قیمت نبشی 60*60 تهران ناب تبریز 17,900 تومان
قیمت نبشی ۸۰*۸۰ ضخامت ۸ ظهوریان، (نبشی ۸۰*۸۰*۸) قیمت نبشی 80*80 تهران ظهوریان 16,800 تومان
قیمت نبشی ۶۰*۶۰ ضخامت ۶ ظهوریان، (نبشی ۶۰*۶۰*۶) قیمت نبشی 60*60 تهران ظهوریان 16,800 تومان
قیمت نبشی ۵۰*۵۰ ضخامت ۵ ظهوریان، (نبشی ۵۰*۵۰*۵) قیمت نبشی 50*50 تهران ظهوریان 16,900 تومان
قیمت نبشی ۴۰*۴۰ ضخامت ۴ ظهوریان، (نبشی ۴۰*۴۰*۴) قیمت نبشی 40*40 تهران ظهوریان 16,900 تومان
قیمت نبشی ۳۰*۳۰ ضخامت ۳ ظهوریان، (نبشی ۳۰*۳۰*۳) قیمت نبشی 30*30 تهران ظهوریان 17,100 تومان
قیمت نبشی ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۱۰ شکفته ، (نبشی ۱۰۰*۱۰۰*۱۰) قیمت نبشی 100*100 تهران شکفته 16,900 تومان
قیمت نبشی ۸۰*۸۰ ضخامت ۸ شکفته، (نبشی ۸۰*۸۰*۸) قیمت نبشی 80*80 تهران شکفته 16,900 تومان
قیمت نبشی ۶۰*۶۰ ضخامت ۶ شکفته، (نبشی ۶۰*۶۰*۶) قیمت نبشی 60*60 تهران شکفته 18,800 تومان
قیمت نبشی ۵ شکفته،(قیمت نبشی ۵۰*۵۰*۵ شکفته) قیمت نبشی 50*50 تهران شکفته 16,800 تومان
قیمت نبشی ۴۰*۴۰ ضخامت ۴ شکفته، (نبشی ۴۰*۴۰*۴) قیمت نبشی 40*40 تهران شکفته 16,800 تومان
قیمت نبشی ۳۰*۳۰ ضخامت ۳ شکفته، (نبشی ۳۰*۳۰*۳) قیمت نبشی 30*30 تهران شکفته 17,200 تومان
قیمت نبشی ۴ سایز ۴۰*۴۰ آریان فولاد، (نبشی ۴*۴۰*۴۰) قیمت نبشی 40*40 تهران آریان فولاد 16,900 تومان
قیمت نبشی ۵۰*۵۰ ضخامت ۵ آریان فولاد قیمت نبشی 50*50 تهران آریان فولاد 16,900 تومان
قیمت نبشی ۶۰*۶۰ ضخامت ۶ آریان فولاد، (نبشی ۶۰*۶۰*۶) قیمت نبشی 60*60 تهران آریان فولاد 16,900 تومان
قیمت نبشی ۸۰*۸۰ ضخامت ۸ آریان فولاد، (نبشی ۸۰*۸۰*۸) قیمت نبشی 80*80 تهران آریان فولاد 16,900 تومان
قیمت نبشی ۱۲۰*۱۲۰ ضخامت ۱۲ آریان فولاد، (نبشی ۱۲۰*۱۲۰*۱۲) قیمت نبشی 120*120 تهران آریان فولاد 16,900 تومان
قیمت نبشی ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۱۰ آریان فولاد، (نبشی ۱۰۰*۱۰۰*۱۰) قیمت نبشی 100*100 تهران آریان فولاد 16,900 تومان

نبشی

یکی دیگر از مهمترین و پرکاربردترین مقاطع فلزی که با نام نبشی فلزی ،نبشی آهن یا نبشی شناخته میشود در صنعت و ساختمان سازی ، درب و پنجره سازی مورد استفاده قرار میگیرد. نبشی در واقع نوعی از پروفیل میباشد که به دو قسمت تقسیم میشود ، و هر قسمت برش خورده را یک نبشی میگویند. البته برای تولید نبشی میتوان از ورق سیاه نیز استفاده کرد ، به این صورت که ورق سیاه را به دو نیمه تقسیم میکنند و بنا به نیاز مشتری ، نبشی به دو صورت بال مساوی و نا مساوی تولید میشود. [caption id="attachment_748" align="aligncenter" width="300"]قیمت نبشی نبشی[/caption]

انواع نبشی :

نبشی ها به دو صورت نبشی بال مساوی و بال نا مساوی تقسیم میشود و تفاوت آنها در اندازه و سایز بال نبشی ها میباشد.

نبشی بال نامساوی :

اگر پروفیل مورد استفاده برای تولید مستطیل شکل باشد یا اینکه هنگام تولید با ورق آهن آن را نبشی بال نا مساوی میگویند

نبشی بال مساوی :

به نوعی از نبشی ها گفته میشود که اندازه بال های آن بصورت مساوی میباشد یعنی هنگام برش پروفیل های مربع بصورت مساوی و در صورت تولید با ورق سیاه بصورت مساوی خم و در نهایت نبشی تولید میشود.

نبشی سبک :

نبشی سنگین :

جنس انواع نبشی

نبشی ها را براساس نوع استفاده میتوان به روش های مختلفی تولید و به دست مصرف کننده رساند. نبشی را میتوان از جنس آلومینیوم ، آهن و فولاد و همچنین ضد زنگ تولید کرد ، که بیشترین مصرف برای نبشی آهن میباشد چرا که نبشی های دیگر مانند نوع ضد زنگ آن به مراتب گران تر میباشد ، که نبشی های ضد زنگ را بیشتر برای تزئینات مورد استفاده قرار میدهند. [caption id="attachment_749" align="aligncenter" width="300"]نبشی نبشی[/caption]

قیمت نبشی

خریداران و مشتریان محترم قبل از خرید نبشی حتما باید به قیمت روز آهن از جمله میلگرد، تیرآهن و همچنین ورق سیاه توجه داشته باشند و از مکان ها و شرکتهای معتبر قیمت را جویا شوید زیرا قیمتها در داخل کشور هرروز در حال تغییر هست. گروه بازرگانی فولاد نوین آرکا قیمت موارد اشاره شده و همچنین قیمت نبشی را بصورت روزانه و لحظه‌ای در سایت و در جدول قیمت ها قرار می‌دهد، همچنین برای اطلاع از قیمت میتوان با شماره های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید تا در امر خرید شما را راهنمایی کنند. هر کدام از کارشناسان این شرکت در حوزه یک محصول فعالیت می‌کنند و بانک اطلاعات کاملی از آن محصول در اختیار دارند که شما عزیزان میتوانید از آنها بدون توقع خرید، اطلاعات لازم را دریافت کنید خریدی مطمئن را انجام دهید.

فروش انواع نبشی

در این سایت فروش انواع نبشی را داریم که از مهمترین آنها میتوان به سایزهای مختلف مانند 3 ، 4 ، 5 ، 6 و غیره را داریم که برای اینکه مشتریان گرامی بتوانند بهترین خرید را تجربه نمایند ، محصول کارخانجات مختلف را معرفی می‌نماییم ، که از مهمترین کارخانجات تولید نبشی می‌توانیم به موارد زیر اشاره نماییم.

نبشی آریان فولاد :

شرکت نورد آریان فولاد در سال ۱۳۸۰ با هدف تولید انواع مقاطع فولادی اعم از نبشی، ناودانی، تیرآهن، ریل و میلگرد در شهرستان بوئین زهرا تاسیس گردید. در حال حاضر این مجموعه به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی تمام خصوصی در کشور و خاورمیانه تبدیل گردیده است. این کارخانه در زمینی به مساحت ۲۲۰۰۰۰ متر مربع در کیلومتر ۱۵ جاده بوئین زهرا-اشتهارد و در منتهی الیه جنوب شرقی استان قزوین واقع گردیده است و دارای بیش از ۱۰۰۰ نفر نیرو می باشد. به دلیل قرار گرفتن این مجموعه در یکی از مناطق محروم و ایجاد اشتغال برای عده زیادی از ساکنین این منطقه، به یکی از بزرگ ترین کارآفرینان منطقه تبدیل گشته است.

نبشی شکفته :

گروه صنعتی شکفته در دهه 1330 با يك کارگاه ریخته گری ساده توسط آقای حبیب شکفته فعالیت خود را با ریخته گری و تولید انواع لوازم سنجش آغاز کرد و این روند تولید با پیشرفت خاص خود تا دهه 1360 ادامه یافت. در ابتدای دهه 1360 با توجه به نیاز روز کشور و عنایت خاص مديريت مجموعه تولید انواع قطعات کارخانجات قند و شکر قطعات ريلي ، قطعات خودرو ، قطعات كشاورزي ، قطعات گازرسانی و همچنین قطعات فورج آغاز گردید. از اواخر دهه 1360 همگام با روند تغیرات نيازهاي روز کشور این شرکت تولید مقاطع فولادی را آغاز کرد. از اواسط دهه 1370 با توسعه تکنولوژی تولید این گروه برای اولین بار در ایران با ساخت ماشین آلات نورد که طراحی آنها نیز در همین شرکت انجام گردید نورد انواع مقاطع فولادی منجمله مقاطع خاص فولادی را برای اولین بار در ایران آغاز کرد که گام جديدي در عرصه تولید نورد گرم مقاطع فولادی توسط این شرکت برداشته شد. از دهه 1380 تا 1390 توسعه کمی و کیفی خطوط نورد و ذوب در قالب خطوط و کارخانجات مختلف در دستور کار گروه قرار گرفت. از اواخر دهه 1380 شروع مطالعات و اقدامات احداث مجتمع فولاد مورد توجه قرار گرفت.

نبشی ظهوریان :

یکی دیگر از رقبای تولید کننده نبشی کارخانه تولید نبشی ظهوریان میباشد که با نام تجاری فولاد ظهوریان مشهد فعالیت خود را در شهر مشهد و در شهرک صنعتی توس آغاز کرده است. فولاد ظهوریان مشهد در سال 1378 به ثبت و در سال 1390 به بهره برداری رسیده است.

نبشی ناب تبریز :

شرکت فولاد ناب تبریز در سال 1382 در شهر تبریز به ثبت رسید. این شرکت با تولید انواع نبشی, ناودانی و تیرآهن بر اساس استانداردهای ملی و جهانی توانسته است نامی نيك و شناخته شده در بین مصرف کنندگان و مشتریان در اقصی نقاط داخل کشور بدست آورد. شرکت فولاد ناب تبریز با همت کارکنان و پرسنل زحمت کش و پر تلاش خود، میرود تا در آینده نزدیک به عنوان نامی ماندگار بر تارک صنعت فولاد کشور برای همیشه درخشیده و با ایجاد صدها شغل مستقیم و غیر مستقیم خدمتی هر چند کوچک را به مردم این مرز و بوم هدیه دهد.