قیمت میلگرد

قیمت میلگرد
تاریخ آخرین بروزرسانی : 2 سال پیش
نام نوع سایز محل بارگیری تولید کننده قیمت عملیات بیشتر
قیمت میلگرد ۸ اصفهان آجدار قیمت میلگرد 8 تهران ذوب آهن اصفهان 18,050 تومان
قیمت میلگرد ۲۲ بناب آجدار A3 ، (قیمت میلگرد ۲۲) قیمت میلگرد 22 تهران بناب 18,403 تومان
قیمت میلگرد ۲۰ بناب آجدار A3 قیمت میلگرد 20 تهران بناب 18,304 تومان
قیمت میلگرد ۱۸ بناب آجدار A3 قیمت میلگرد 18 تهران بناب 18,403 تومان
قیمت میلگرد ۱۶ بناب آجدار A3 قیمت میلگرد 16 تهران بناب 18,304 تومان
قیمت میلگرد ۱۴ بناب آجدار A3 ، (قیمت میلگرد ۱۴) قیمت میلگرد 14 تهران بناب 18,304 تومان
قیمت میلگرد ۱۲ بناب آجدار A3 قیمت میلگرد 12 تهران بناب 18,304 تومان
قیمت میلگرد ۲۲ پرشین آجدار A3 قیمت میلگرد 22 کارخانه پرشین فولاد 18,403 تومان
قیمت میلگرد ۲۰ پرشین آجدار A3 قیمت میلگرد 20 کارخانه پرشین فولاد 18,799 تومان
قیمت میلگرد ۱۸ پرشین آجدار A3 قیمت میلگرد 18 کارخانه پرشین فولاد 18,799 تومان
قیمت میلگرد ۱۶ پرشین آجدار A3 قیمت میلگرد 16 کارخانه پرشین فولاد 18,799 تومان
قیمت میلگرد ۱۴ پرشین آجدار A3 قیمت میلگرد 14 کارخانه پرشین فولاد 18,799 تومان
قیمت میلگرد ۱۲ پرشین آجدار A3 قیمت میلگرد 12 کارخانه پرشین فولاد 18,799 تومان
قیمت میلگرد ۱۴ نیشابور آجدار A3 قیمت میلگرد 14 تهران نیشابور 17,905 تومان
قیمت میلگرد ۲۲ نیشابور آجدار A3 قیمت میلگرد 22 تهران و شهرستان نیشابور 20,650 تومان
قیمت میلگرد ۲۰ نیشابور آجدار A3 قیمت میلگرد 20 تهران نیشابور 17,905 تومان
قیمت میلگرد ۱۸ نیشابور آجدار A3 قیمت میلگرد 18 تهران نیشابور 17,905 تومان
قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور آجدار A3 قیمت میلگرد 16 تهران نیشابور 17,905 تومان
قیمت میلگرد ۱۲ نیشابور آجدار A3 | (قیمت میلگرد ۱۲) قیمت میلگرد 12 تهران نیشابور 17,905 تومان
قیمت میلگرد ۲۲ اصفهان آجدار A3 قیمت میلگرد 22 تهران ذوب آهن اصفهان 17,801 تومان
قیمت میلگرد ۲۰ اصفهان آجدار A3 قیمت میلگرد 20 تهران ذوب آهن اصفهان 17,801 تومان
قیمت میلگرد ۱۸ اصفهان آجدار A3 قیمت میلگرد 18 تهران ذوب آهن اصفهان 17,801 تومان
قیمت میلگرد ۱۶ اصفهان آجدار A3 قیمت میلگرد 16 تهران ذوب آهن اصفهان 17,801 تومان
قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان آجدار A3 قیمت میلگرد 14 تهران ذوب آهن اصفهان 17,950 تومان

میلگرد

میلگرد از ساسی ترین آهن آلات موجود در بازار است که استفاده آن در غیر از ساختمان سازی و ساخت ساز نیز کاربرد دارد. حتی از میلگرد بعنوان متریال و مواد اصلی نیز استفاده میشود ، مثلا در ساخت و تولید محصولاتی مانند ، توری مش ، خاموت و غیره مورد استفاده قرار میگیرد. بدلیل بالا بودن مصرف میلگرد در ایران کاخانجات زیادی به تولید این محصول اساسی روی آورده اند که به همین دلیل است قیمت میلگرد مانند قیمت دلار و قیمت طلا که یک منبع و منشع برای اکثر مشاغل میباشند و قیمت خیلی از محصولات به این دو بستگی دارند ، بسیاری از محصولات فلزی و آهنی وابسته به میلگرد میباشد.

انواع میلگرد

میلگرد انواع متفاوتی دارد که به دو دسته بزرگ میلگرد ساده و میلگرد آجدار تقسیم میشود.

میلگرد آجدار

به میلگردی گفته میشود دور میلگرد شیارهایی وجود دارد که معمولا برای اینکه میلگرد هنگام استفاده دچار سر خوردگی نشود و معمولا در مصارفی که درون بتن قرار میگیرد درون بتن دچار لیز خوردگی نشود و در نهایت سازه دچار شکستگی نشود.

میلگرد ساده

این میلگرد که اندازه و سایزش با میلگرد آجدار یکسان است ، کاربردهای زیاد و متفاوتی دارد که تنها تفاوت آن با میلگرد آجدار ، نداشتن شیار و آج روی میلگرد است.

استفاده میلگرد در تولید محصولات

میلگرد کاربردهای زیادی در تولید آهن آلات صنعتی دارد که در این بخش قصد داریم به تشریح محصولاتی بپردازیم که میلگرد در تولید آنها مشارکت دارد.

انواع میلگرد موجود در فولاد نوین آرکا

ما در گروه بازرگانی فولاد نوین آرکا لیست قیمت میلگرد 4 کارخانه پر تقاضا را به استحضار مشتریان گرامی میرسانیم. این چهار برند و کارخانه ، از پر مصرف ترین میلگرد های موجود در بازار میباشد که به دو صورت قیمت کارخانه و قیمت تهران به مشتریان ارائه میشود.

قیمت میلگرد

اطلاع قیمت میلگرد اصفهان

فولاد نوین آرکا یکی از بازرگانی های معتبر در سراسر ایران و بازار آهن مکان میباشد که قیمت میلگرد اصفهان را با کمترین سود به مشتریان ارائه میدهد. میلگرد ذوب آهن اصفهان یکی از پر طرفدار ترین برند های معتبر تولید میلگردهای در بازار است که از نظر کیفیت در رتبه های بالای ایران قرار دارد. قیمت میلگرد اصفهان بدلیل بالا بودن کیفیت نسبت به سایر تولید کنندگان بیشتر و ارزشمند تر است که مشتریان گرامی برای اخذ قیمت میتوانید به صفحه قیمت میلگرد اصفهان مراجعه نمایید. برای اخذ قیمت اصفهان میتوانید به صفحه این محصول مراجعه یا با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید و از قیمت میلگرد اصفهان مطلع شوید.

اطلاع قیمت میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور یکی دیگر از مهمترین و معتبر ترین کارخانجات تولید میلگرد در ایران است که کار واردات و صادرات میلگرد را نیز بصورت کلی و جزئی انجام میدهد.این کارخانه با نام تجاری کارخانه فولاد خراسان توانسته سهم عمده ای از بازار میلگرد ایران را در دست بگیرد. برای خرید میلگرد نیشابور میتوانید به دو صورت قیمت میلگرد از کارخانه و قیمت میلگرد از تهران اقدام نمایید که تفاوت قیمت چیزی بین کیلویی 200 تا 500 تومن میباشد. مشتریان گرامی برای اخذ قیمت میلگرد نیشابور میتوانید با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا اینکه با مراجعه به صفحه قیمت میلگرد نیشابور از قیمت روزانه و لحظه ای این محصول مطلع شوید.

اطلاع از قیمت میلگرد پرشین

میلگرد پرشین با نام تجاری پرشین فولاد توانسته مانند دیگر رقبای خود در زمینه تولید میلگرد ، سهم عمده ای از فروش بازار میلگرد را در دست بگیرد ، قیمت میلگرد این کارخانه نیز همانند سایر رقبا به دو صورت قیمت کارخانه و قیمت تهران به بازار ارائه میشود که معمولا قیمت تهران با کارخانه عددی بین 200 تا 400 متغییر میباشد ، این کارخانه واقع در استان قزوین و شهرستان تاکستان میباشد. برای اطلاع از قیمت میلگرد پرشین میتوانید به صفحه این محصول مراجعه نمایید و با مشاهده جدول قیمت میلگرد مورد نظر خود را جستجو نمایید و از قیمت آن مطلع شوید. برای اینکه بتوانید راحت تر از قیمت میلگرد نیشابور مطلع شوید میتوانید با شماره های ذکر شده در سایت نیز تماس بگیرید.

اطلاع از قیمت میلگرد بناب

این کارخانه یکی از بزرگترین کارخانجات تولید مقاطع فولادی در شمال غرب ایران و در شهر بناب و با نام تجاری مجتمع فولاد صنعت بناب میباشد که از نظر کیفیت یکی از بهترین و مهمترین کارخانجات تولید مقاطع فلزی و میلگرد است که توانسته یکی از موفق ترین کارخانجات تولید میلگرد در ایران باشد که بجز فروش میلگرد به بازار داخلی توانسته سهم عمده ای از صادرات میلگرد ایران را در دست داشته باشد. برای اینکه از قیمت روز میلگرد بناب اطلاع داشته باشید میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا اینکه به صفحه میلگرد بناب مراجعه نمایید و از قیمت روز مطلع شوید.

قیمت میلگرد

همانطور که خدمت شما عزیزان عرض کردیم، میلگرد در انواع مختلفی تولید میشود که سایزهای گوناگونی دارد و قیمت هرکدام با هم متفاوت است هرچند که تفاوت چندانی باهم ندارند. برای اطلاع از قیمت میلگرد جدولی که در همین صفحه طراحی کردیم قیمت انواع میلگرد در سایزهای مختلف در آن موجود میباشد. ولی در حالت کلی بهترین روش برای اطلاع از قیمت میلگرد، تماس با کارشناسان مجرب شرکت نوین سرمایه آرکا میباشد که علاوه بر اعلام قیمت، شما را در امر خرید راهنمایی می‌کنند. هر کارشناس این شرکت، بانک اطلاعاتی در مورد یک محصول در اختیار دارد. اگر در خرید خود دچار تردید هستید با شماره‌های قرار گرفته شده تماس بگیرید تا با کارشناس مربوط به میلگرد ارتباط برقرار کنید و بدون توقع خرید، شما را به نحو عالی راهنمایی کنند که بتوانید خرید بدون نقص را انجام دهید پس با ما همراه باشید.