قیمت سر ورق

قیمت سر ورق
تاریخ آخرین بروزرسانی : 2 سال پیش
نام نوع سایز محل بارگیری تولید کننده قیمت عملیات بیشتر
قیمت سر ورق ۸ میل اکسین ، (سر ورق ۸ میل اکسین) قیمت سر ورق 8 میل تهران اکسین 18,200 تومان
قیمت سر ورق ۷ میل اکسین ،(قیمت سرورق اکسین) قیمت سر ورق 7 میل تهران فولاد اکسین 18,200 تومان

سر ورق

یکی از مهمترین و پر مصرف ترین محصولاتی جانبی ورق سیاه ، سر ورق است که بسیاری از لوازم و آهن آلاتی که ساخته و تولید میشوند از همین سر ورق میباشد. قیمت ورق سیاه با قیمت سرورق رابطه مستقیمی باهم دارند شاید برای برخی از افراد سوال باشد که سر ورق چیست و از کجا بدست می آید. همانطور که از نام آن مشخص است ، سر ورق از ضایعات و اضافات ورق سیاه بدست می آید. فروش سر ورق به این صورت میباشد که بدلیل اینکه ریز بار و درشت بار باهم در یک بار قرار میگیرد ، بیشتر خریدهای صورت گرفته در فولاد نوین آرکا بصورت تناژ میباشد.

دسته بندی سر ورق

معمولا دسته بندی سر ورق از سایز 7 الی 10 ، 11 الی 16 ، 17 الی 20 ، 21 الی 25 و 25 میل در یک ردیف قرار می‌گیرند. یعنی فروش سر ورق 7 الی 10 میل یک قیمت دارد ، قیمت سر ورق 11 الی 16 یک قیمت و همچنین برای سایزهای دیگر به همین صورت است. سر ورق

قیمت سر ورق

قیمت سر ورق به عواملی همچون ، ضخامت ، طول ، عرض و وزن بستگی دارد. سر ورق های تولید شده هم میتوان بصورت سایز تک و هم بصورت جمعی خریداری شود. همچنین قیمت سرورق رابطه مستقیمی با قیمت ورق آهن دارد. همانطور که در قسمت بالا ذکر شد ، سایز ها معمولا بصورت دسته جمعی میباشد ، یعنی سایز 7 الی 10 قیمتشان باهم است ، سایز 11 الی 16 قیمتشان باهم است. برای اینکه از قیمت هر سایز ، و یا اینکه بصورت دسته جمعی مطلع شوید میتوانید با شماره های ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید و یا اینکه به جدول قیمت سر ورق مراجعه نمایید.

انواع سر ورق کارخانجات مختلف

سر ورق معمولا مختص یکسری کارخانجات تولید ورق سیاه میباشد ، و معمولا کارخانجاتی که ورق سیاه بصورت شیت  (ورق) تولید می‌نمایند میتوانند سر ورق به بازار ارائه دهند. در واقع فلسفه بوجود آمدن سر ورق این است ، برشکاری ها و تراشکاری هایی که میتوانند یکسری از صنایع را با ابعاد کوچک تولید نمایند ، از آن استفاده می‌نمایند.

سر ورق اکسین

کارخانه تولید ورق سیاه اکسین ، یکی از بزرگترین کارخانجات تولید کننده ورق سیاه بصورت شیت و ورقی میباشد که معمولا ضایعات خود را به صورت سر ورق و کناره ورق به بازار روانه می‌دارد. مشتریان گرامی که بیشتر طرفداران این محصول برشکاری و تراشکاری ها هستند میدانند یکی از بهترین کارخانجات تولید سر ورق همین کارخانه سر ورق اکسین میباشد. برای اخذ قیمت سر ورق اکسین میتوانید با شماره های ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید و یا اینکه با مراجعه به جدول همین محصول از قیمت روز مطلع شوید.

سر ورق کاویان

شرکت کارخانجات تولید ورق سیاه کاویان که محصولات خود را در دو سایز ، ورق سیاه عرض 1.25 و عرض 1.5 تولید می‌نماید ، توانسته یک رقیب برای کارخانه تولید ورق سیاه و سر ورق اکسین باشد.

این کارخانه مانند کارخانه اکسین محصولات خود را به صورت شیت تولید می‌نمایند و در نهایت پس از تولید ورق سیاه ضایعات خود را در چهار چوب سر ورق به بازار روانه می‌دارد. برای اطلاع از قیمت سر ورق اکسین میتوانید با صفحه قیمت سر ورق اکسین مراجعه و یا با شماره ای ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید.

سر ورق قطعات

کارخانه تولید ورق قطعات یکی دیگر از رقبای تولید کننده ورق بصورت رول و شیت میباشد که توانسته سر ورق قطعات نیز به بازار وارد نماید. این کارخانه سایزها ، و ویژگی های خاص خود را دارد که برای اخذ قیمت سر ورق قطعات میتوانید به صفحه همین محصول مراجعه نمایید و یا با شماره های ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید ، تا از قیمت روز مطلع شوید. یکی دیگر از محصولات شرکت نوین سرمایه آرکا تیرچه است که این شرکت تیرچه بتنی و تیرچه کرومیت را تولید و عرضه می‌کنند. برای اطلاع از قیمت تیرچه لطفا با ما در تماس باشید.